نكس 2 مووي | بروزترين سايت براي دانلود فيلم و سريال
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 30
دیروز : 2
افراد آنلاین : 1
همه : 3392
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

Synchronic بدون اينكه سرگرمي را قرباني كند ، دانلود سريال جديد قورباغه به نسخه اي جالب از سفر در زمان مي پردازد.همانطور كه بسياري از ، بسياري از فيلم ها در گذشته به ما آموخته اند ، اشتباه گرفتن در سفر در زمان مي تواند يك پيشنهاد خطرناك باشد ، و استيو ساختگي نيست - تشخيص اينكه براي درك "قوانين" Synchronic و انجام ماموريت خود آزمايش لازم است. به همين دليل ، بيشتر فيلم شخصيتي را مي بيند كه خودش با استفاده از مقدار محدودي از دارو به ضبط خود مي پردازد تا بتواند مشاهدات مربوط به اثرات آن را قبل از اقدام براي نجات بزرگ ثبت كند ، و اگرچه ممكن است روي كاغذ خشك به نظر برسد ، اما اجراي آن هيجان آور است حتي سرگرم كننده
استيو به دليل وجود تومور در غده صنوبري خود ، اثر قرص را به عنوان يك فرد جوان تجربه مي كند (مانند برايانا) ، و هر يك از سفرهاي او در طول زمان هر دو اطلاعات بيشتري در مورد نحوه كار اين دارو نشان مي دهد و به موضوعات مورد نظر اضافه مي شود. داستان بزرگتر روايت مي شود به ويژه به دليل اينكه او يك سياه پوست است ، استيو به طور مداوم بيشترين شانس را براي تعامل با افرادي كه در دوره هاي مختلف ملاقات مي كند ، ندارد و علاوه بر اين او آب و هواي كاملاً متفاوت و شگفت انگيزي را تجربه مي كند - به سمت ماجراجويي داستان علمي-تخيلي تغذيه مي كند. همه اينها به پيام اصلي Synchronic در مورد خطرات رمانتيك سازي گذشته و اهميت زندگي در زمان حال اضافه مي شود و نحوه زيبايي آن در طرح علمي تخيلي خارق العاده است.


آنتوني مكي و جيمي دورنان يك جفت عالي تشكيل مي دهند و نمايش هاي قدرتمندي ارائه مي دهند.اين فيلم هرگز تلاش نمي كند تا با نوع روش علمي خود در سفر در زمان ، مخاطب را درگير خود كند ، اما از جذابيت درخشان آنتوني مكي به عنوان نوعي بيمه نيز برخوردار است و بازيگر با مواد كار بسيار خوبي انجام مي دهد. استيو يك شخصيت پيچيده است - داستان زندگي آزاد و نسيم يك مرد توسط تشخيص سرطان از ريل خارج مي شود ، يك فيلم كامل به خودي خود قبل از ورود قسمت سفر در زمان داستان است - و مكي كار فوق العاده اي را انجام مي دهد بسياري از سايه ها - با موفقيت درگير كردن مخاطب در سفر احساسي خود و همچنين خنداندن تعدادي از افراد (يك انتقاد خاص نسبت به يك برنامه كلاسيك سفر در زمان كه او ارائه مي دهد وجود دارد كه تضمين شده است حداقل يك قلقلك خواهد گرفت).


با توجه به اينكه دنيس در هنگام آزمايش سفر در زمان استيو دور از ذهن است ، ممكن است اين تصور ايجاد شود كه جيمي دورنان در Synchronic چيز زيادي براي كار ندارد ، اما اين طور نيست. اين نقش مطمئناً از اين دو نقش كوچكتر است ، اما به همان اندازه حياتي و احساسي ، زيرا اين داستان نشان مي دهد كه ناپديد شدن دختر دنيس لطمه بزرگي به روابط شكننده با همسرش (كتي آسلتون) مي زند - كه اين باعث افزايش وزن و مشاركت بيشتر مي شود. از طرح. استيو كه مايل است همه چيز را براي بهترين دوست خود فدا كند نيز فشار قابل توجهي بر پيوند آنها در داستان وارد مي كند ، اما مكي و دورنان ثابت مي كنند كه يك دوتايي فوق العاده ساخته اند.
آنچه كه سنكرونيك از نظر كارگردانان مقياس فاقد جاستين بنسون و آرون مورهد هستند.Synchronic در واقع فقط يك فيلم هوشمندانه ساخته شده است ،

 

با جاستين بنسون و آرون مورهد نه تنها توانايي خود را در بازيگري خوب و چرخاندن يك داستان علمي-تخيلي جالب به نمايش مي گذارند ، بلكه چيزي را ايجاد مي كنند كه درون يك بسته كوچك (به روحيه در مورد سفر در زمان ، بگذاريد آن را "فيلم سازي تارديس" بناميم). اين يك ويژگي است كه با ايده هاي بزرگ تجارت مي كند و اگرچه بودجه محدودي مي تواند گاهي اوقات پروژه ها را از حد توان خود فراتر برساند ، زيرا آنها منابع لازم براي كشف كامل جالب ترين عناصر مفاهيم اصلي خود را ندارند ، مورد اينجا در عوض ، ظرافت در سازگاري با محدوديت ها وجود دارد ، با شكوفايي سبك ساده اما م effectiveثر - مانند ويرايش هاي غيرخطي روي حيله و تزريق و حل محيط با شروع سفر در زمان - افزودن ارزش توليد كليدي.


بدون برنامه ريزي گسترده براي اجراي تئاتر ، يا اولين پخش بزرگ تلويزيوني ، Synchronic در نهايت فيلمي خواهد بود كه مخاطبان بايد آن را پيدا كنند و كشف كنند - اما همچنين اين شانس را دارد كه به يك عنوان فرقه تبديل شود كه به لطف تبليغات دهان مثبت مورد توجه قرار مي گيرد . اگر اين بررسي به راه اندازي آن زنجيره كمك كند ، بهتر است ، زيرا اين فيلمي است كه طرفداران علمي تخيلي واقعاً حفاري مي كنند.

https://n9.cl/serial-frog

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۰۶:۵۵ ] [ admin ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب